Tarnów | Polska Noc Kabaretowa 2021

11lis19:0022:00Tarnów | Polska Noc Kabaretowa 2021

Szczegóły wydarzenia

                                                Szanowni Państwo,

 

 

informujemy, że trwający proces technologiczny dotyczący zmiany przeznaczenia Hali Jaskółka ze Szpitala Covidowego na Halę Widowiskową, nie pozwala na organizację w dniu 23.10.2021 Polskiej Nocy Kabaretowej w Tarnowie. Z uwagi na powyższe wydarzenie zostaje przeniesione na pierwszy możliwy termin tj. 11.11.2021, godz. 19:00. Następuje również zmiana jednego z występujących kabaretów – w miejsce Kabaretu Smile na scenie zobaczą Państwo Kabaret Ani Mru Mru. Wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

Bardzo Państwa przepraszamy za zaistniałe zmiany.

 

 

Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja

Ale się stęskniliśmy!

Po miesiącach tworzenia nowości, dopracowywania materiału w czterech ścianach, niezliczonych próbach w domu, wreszcie nadszedł czas, kiedy znów możemy się spotkać. Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo!

W tym roku zabieramy Was do studia telewizji śniadaniowej, w której zaserwujemy dawkę aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było.

Na scenie jak zwykle mieszanka wybuchowa – zestaw artystów wybitnych: po raz pierwszy w roli prowadzących Kabaret K2, który pokochaliście podczas poprzednich edycji PNK, a także artyści z samej czołówki – Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Ani Mru Mru, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w naszej ekipie Kabaret Młodych Panów!

Przed Wami zupełnie nowa Polska Noc Kabaretowa złożona z samych premierowych skeczy, dla wszystkich stęsknionych dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy. A wszystko to w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

https://kabaretowebilety.pl/polska-noc-kabaretowa-2021/kup-bilet/1715

Więcej

Czas

(Czwartek) 19:00 - 22:00

Miejsce

Arena Jaskółka Tarnów

Traugutta 3B, 33-101 Tarnów

Organizator

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

Skip to content