Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

10mar15:3017:30Kabaret Neo-Nówka - nowy program: Tradycje Polskie

Szczegóły wydarzenia

Najnowszy program Kabaretu Neo-Nówka – Tradycje Polskie już w sprzedaży! Podobno „tradycja w narodzie rzecz święta” – czy aby na pewno? Duża dawka dobrego humoru i same premierowe skecze to gwarancja niezwykle udanego wieczoru Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? Przyjdź i przekonaj się sam!

Podobno pewnych imion nie można wzywać nadaremno. A Kabaret Neo-Nówka kiedyś jedno takie zawezwał i to przez telefon… Oj co się wtedy wydarzyło… 😉 Tym razem zapraszamy na najnowszy program Romana Żurka, Michała Gawlińskiego i Radosława Bieleckiego p.t. Tradycje Polskie! Podobno „Tradycja w narodzie rzecz święta” – czy aby na pewno? Jak polskie tradycje wyglądają widziane oczami Kabaretu Neo-Nówka? Tego jeszcze nie zdradzimy. Jedno jest pewne – czeka Was duża dawka dobrego humoru i premierowe skecze, których nie znajdziecie w telewizyjnych programach czy w Internecie. „Tradycje Polskie” to gwarancja niezwykle udanego wieczoru. Czy po raz kolejny będzie kontrowersyjnie? Przyjdź i przekonaj się sam!

Więcej

Czas

(Niedziela) 15:30 - 17:30

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

Skip to content