Co to był za wieczór! Pacześ i Lotek na Arenie Tarnów!

Co to był za wieczór!

Arena Jaskółka Tarnów ponownie wypełniła się po brzegi, a wszystko za sprawą duetu, który od lat rozbawia Polaków do łez – Lotka i Paczesia. 

Było celnie, bezkompromisowo i przede wszystkim bardzo zabawnie. Salwy śmiechu nie cichły ani na moment, a publiczność po raz kolejny pokazała, że Tarnów kocha dobry stand-up!

Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili ten wieczór razem z nami. 💛